שיר עדני צור מגשרת

המרכז לגישור יזמים  הוקם במטרה לספק פתרון לסכסוכים בעולם היזמות עבור יזמים, מייסדים, שותפים עסקיים, בעלי עסקים וחברות שנקלעו לסכסוך או משבר ומעוניינים לסיימו בדרך מהירה, יעילה וחסכונית.

המרכז חרט על דגלו מתן שירות מקצועי, איכותי, נגיש ודיסקרטי. מרכזנו מעניק מענה מהיר ואישי בניהול הליך הגישור עד סיומו באווירה נעימה ומכבדת לכל הצדדים.

במרכזנו פועלים מספר מצומצם של מגשרים מוסמכים ומקצועיים, בעלי ניסיון עשיר, רקע ומומחיות בעולמות תוכן מגוונים על מנת להבטיח התאמתו של המגשר עבור מקרה הסכסוך הספציפי שלכם.

בנימה אישית, לאחר שנים כעורכת דין עצמאית, והתמקצעות בתחום הגישור, גיליתי כי בתי המשפט אינם הפלטפורמה היעילה ביותר לפתרון סכסוכים!
לרוב, בסיומו של ההליך המשפטי (אם לא הרבה קודם לכן) הצדדים נותרים מתוסכלים, ואף עם תחושת הפסד (בין השאר לאור בזבוז של זמן יקר, כסף רב ולא מעט אנרגיות או קבלת פסק-דין שונה משציפו בתחילת הדרך). ואין לשכוח בנוסף את המיזם שלרוב נפגע קשות (ואף נסגר) במהלך בירור הסכסוך הארוך והמר בבית המשפט.

הגעתי למסקנה כי יש צורך ממשי באלטרנטיבה ייעודית ליישוב סכסוכים עסקיים בין יזמים ומצאתי את "גישור יזמים" ככלי המתאים ביותר.

להיות מצוי בסיטואציה של סכסוך עסקי זה לא פשוט (וזאת בלשון המעטה), הן ברמה האישית והן ברמה המקצועית, לכן אנו במרכז WeAgree מבטיחים לסייע לכם לצאת מנצחים מהסכסוך שנקלעתם אליו בדרך המהירה, היעילה והחסכונית ביותר.


מייסדת ומנכ"לית מרכז גישור יזמים WeAgree
עורכת דין ומגשרת