שיר עדני צור מגשרת

המרכז לגישור הוקם במטרה לספק פתרון לסכסוכים עבור צדדים שנקלעו לסכסוך או למשבר המעוניינים לסיימו בדרך מהירה, יעילה וחסכונית. 

המרכז חרט על דגלו מתן שירות מקצועי, איכותי, נגיש ודיסקרטי. מרכזנו מעניק מענה מהיר ואישי בניהול הליך הגישור עד סיומו באווירה נעימה ומכבדת לכל הצדדים.

במרכזנו פועלים מספר מצומצם של מגשרים מוסמכים ומקצועיים, בעלי ניסיון עשיר, רקע ומומחיות בעולמות תוכן מגוונים על מנת להבטיח התאמתו של המגשר עבור מקרה הסכסוך הספציפי שלכם. בנוסף, מייסדת המרכז, מגשרת ועו"ד שיר עדני צור, הנה מגשרת המוכרת מטעם הנהלת בתי המשפט לניהול גישורים בתביעות בהליך אלטרנטיבי לפתרון סכסוכים (מגשרת מהו"ת).

בנימה אישית, לאחר שנים כעורכת דין עצמאית, והתמקצעות בתחום הגישור, גיליתי כי בתי המשפט אינם הפלטפורמה היעילה ביותר לפתרון סכסוכים. לרוב, בסיומו של ההליך המשפטי, אם לא הרבה קודם לכן, הצדדים נותרים מתוסכלים ואף עם תחושת הפסד, בין השאר לאור בזבוז כסף רב, זמן יקר, ולא מעט אנרגיות וכוחות הנדרשים מהם לאורך הדרך. 

הימצאות בסכסוך הנה סיטואציה לא נעימה, הן ברמה האישית והן ברמה המקצועית, לכן אנו במרכז WeAgree מבטיחים לנסות ולסייע לכם לצאת ממנה בדרך המהירה, היעילה והחסכונית ביותר.


מייסדת ומנכ"לית מרכז גישור WeAgree
עורכת דין ומגשרת